Kotwy żaroodporne

Kotwy żaroodporne

Firma Metallika oferuje wysokiej jakości materiały ze stali żaroodpornych. Jako rzetelna firma dbamy o to aby każdy klient otrzymywał produkt najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach. Do wszystkich naszych produktów dołączamy bezpłatnie atesty materiałowe. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem, który pozwala na zachowanie dokładności usług, zgodnie z wytycznymi dostarczonymi przez klienta. Dokładamy także wszelkich starań, by zakupione detale docierały do Państwa w ustalonym terminie. Kierując się spełnieniem oczekiwań naszych klientów w krótkich terminach posiadamy stale na naszym magazynie blachy oraz pręty w gatunkach: 1.4724, 1.4742, 1.4762, 1.4749, 1.4828, 1.4841 (H13JS, H18JS, H24JS, H25T, H20N12S2, H25N20S2)

Nasz profesjonalny zespół służy w razie potrzeby pomocą i odpowie na wszelkie pytania bądź wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania naszej oferty, gwarantujemy odpowiedź na zapytanie ofertowe w przeciągu 24 godzin.
Kotwy „Y”

Kotwy „Y”

Kotwy z serii “Y” są jednym z najczęściej stosowanych systemów przede wszystkim z powodu na swoją przystępność cenową. Kotwy „Y” są stosowane od lekkich aż po bardzo zbite betony ogniotrwałe i są odpowiednie do szybkiego spawania łukowego. W razie zapytania ofertowego lub zamówienia należy podać wymagany gatunek materiału, długość kotwy, szerokość oraz grubość płaskownika z jakiego ma być wykonana kotwa lub przesłać rysunek w formacie PDF

Kotwy „V”

Kotwy „V”

Kotwy „V” używane są do różnego rodzaju zastosowań i do różnego rodzaju murów. Stosowane są do wymurówki jednowarstwowej, jak też do konstrukcji z wielu warstwami. Produkuje się z drutu o średnicy 6 – 12 mm. Ramiona „V“ kotew mogą być dostarczone zgodnie z indywidualnymi wymogami w różnych długościach, np. ze zgięciem, sfalowane, jak i z osłonami z tworzywa na końcówkach. Przy składaniu zamówienia bądź zapytania ofertowego należy podać wymagany gatunek materiału, wysokość ramion kotwy, średnicę pręta z jakiego ma być wykonana kotwa, kąt rozwarcia. Opcjonalnie czy kotwa ma być sfalowana oraz czy mają być zastosowane plastikowe osłony lub przesłać rysunek kotwy w formacie PDF.

Konsole

Konsole

Przy instalacji wymurówek ogniotrwałych mury osiągają duże wysokości. Montaż ścian tego typu bez dźwigarów budowlanych mogła by spowodować duże problemy, mogło by dojść do niestabilności wymurówki w całym jej zakresie i niezadziałania kotew. Z tego powodu w obliczeniach konstrukcyjnych liczy się z konsolami, które rozdzielają duże powierzchnie murów na poszczególne sekcje. Sekcje te można później o wiele lepiej kontrolować pod względem rozciągliwości wymurówki. Tak powstałe pola można równocześnie o wiele łatwiej naprawiać w trakcie postojów eksploatacyjnych.

Nasza firma wykonuje konsole w zależności od indywidualnych wymogów klienta. W przypadku chęci złożenia zapytania ofertowego prosimy o przesłanie szczegółowego rysunku konsoli w formacie PDF.

Dźwigary Kotew Ceramicznych

Dźwigary Kotew Ceramicznych

Kotwy ceramiczne trzeba mocować do konstrukcji urządzenia cieplnego, a do tego służą dźwigary do kotew ceramicznych. Firma Metallika wykonuje dźwigary do kotew ceramicznych z pręta okrągłego (kotwa nożycowa) ze stali żaroodpornej o średnicy od 8 aż do 12 mm, lub z blachy ze stali żaroodpornej w formie tzw. koszyka (najczęściej o średnicy 4 mm) albo też z kombinacji tych dwóch materiałów. W przypadku chęci złożenia zapytania ofertowego prosimy o przesłanie szczegółowego rysunku w formacie PDF.

WYKORZYSTAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE